Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | PRF0199851 |
Čierna Vstavaný 60 cm Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s) • Farba: Čierna, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Šírka platničky: 60 cm • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Predné • Príkon (elektrický): 7200 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Elica technológia (varenie): Stop&Go • Šírka: 590 mm, Hĺbka: 520 mm, Výška: 50 mm
650,34 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 1 | osemuholník |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 1 (Š x H) | 210 x 191 mm |
| Výkon varnej zóny 1 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 1 | 3000 W |
| Tvar varnej zóny 2 | osemuholník |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 2 (Š x H) | 210 x 191 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 2100 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3000 W |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 3 | 200 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 2300 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 3000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 4 | 160 mm |
| Výkon varnej zóny 4 | 1400 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 2100 W |
| Základný materiál | Sklo |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkcia Stop & Go | |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | |
| Časovač | |
| Detský zámok | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 7200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Špeciálne vlastnosti | |
| Elica technológia (varenie) | Stop&Go |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 590 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Výška | 50 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 560 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 480 cm |